Author : Modesty

Свет

Трамп Помладиот: Има 650 американски војници на Косово. Време е да ги донесеме дома

Modesty
ВАШИНГТОН – Најстариот син на американскиот претседател Доналд Трамп,  Доналд Трамп Јуниор, го поддржа американскиот сенатор Дејвид Пердју, кој рече дека САД треба да го...