Category : Филм

ФилмФудбал

На Ќерката на Марадона, Наполи и забранува влезот на стадионот: „Не ме пуштаат, а му го дадоа името по татко ми“

Админ
Ќерката на еден од најдобрите фудбалери на сите времиња, Диего Марадона , Далма, снима документарен филм посветен на „Божјата ќерка“ за нејзиниот живот. Како дел...
Филм

(ВИДЕО) Новиот филм на Северџанецот Манчевски изобилува со перверзни изопачени сцени кои воопшто не го одразуваат вистинскиот карактер на македонецот

Админ
Новиот филм „Врба“ на промоторот на антимакедонскиот проект ,,северна,, , Милчо Манчевски,во духот на неговата миленичка ,,Европа,, курвата вавилонска,изобилува со одвратни и развратни сцени(може да...