Category : Одбојка

Одбојка

Сензација : Словенија ја победи Полска и стигна до финалето на Европското првенство!

Админ
  Одбојкарите на Словенија се пласираа во финалето на Европското првенство победувајќи ја Полска во полуфиналето! Словенија ќе има можност да се бори за европското...