Category : Формула1

Формула1

Легендарниот возач на Формула 1, Фернандо Алонсо се преврте на релито во Дакар (ВИДЕО)

Админ
  Шпанецот, кој веѓе долго време се натпреварува во релито, се преврте во неговата Тојота. За среќа, ниту Алонсо, ниту неговиот совозач Марк Кома, поранешен...