Занимливости

Баба му ги изела колачињата со марихуана на внукот (Видео)

Баба која стана вистинска интернет ѕвезда благодарение на снимката која ја направи нејзиниот внук. Таа по грешка ги изела колачињата со марихуана, кои тој ги направил за себе. Нејзината реакција погледнете ја во видеото.

video
play-rounded-fill

Related posts

Leave a Comment