Македонија

(Во живо) Прес конференција на Спасовски по лидерската средба

Изјава на премиерот Оливер Спасовски по средбата со лидерите на ДУИ, СДСМ, ВМРО-ДПМНЕ, БЕСА и Алијанса за Албанците за коронавирусот.

 

Related posts

Leave a Comment