Македонија

(Во живо) Прес конференција на Спасовски по лидерската средба

Изјава на премиерот Оливер Спасовски по средбата со лидерите на ДУИ, СДСМ, ВМРО-ДПМНЕ, БЕСА и Алијанса за Албанците за коронавирусот.

 

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Related posts

Leave a Comment