Македонија

Заев: Нема да дозволам еден „педер“ да ја урне владата!(ВИДЕО)

 

Премиерот Зоран Заев денеска по приемот по повод годишнатата од Рамковниот договор даде изјава дека немало да дозволи неколку криминалци, еден суетен новинар и еден, како што рече, педер, да ја бутнеле Владата.

Ќе се бориме до крај затоа што секој што се инволвирал секако ќе носи одговорност – рече Заев.

 

Related posts

Leave a Comment