Свет

ТРАМП ГИ ПОВИКА СВОИТЕ ПРИВРЗАНИЦИ ДА СИ ОДАТ ДОМА(ВИДЕО)

ВАНРЕДНО ОБРАЋАЊЕ ПРЕДСЕДНИКА ТРАМПА: Ево шта тражи од својих присталица! (ВИДЕО)

Претседателот на САД Доналд Трамп ги повика демонстрантите да се разотидат со видео порака.
Тој повтори дека изборите биле украдени.

Related posts

Leave a Comment

error: Content is protected !!