Свет

Филмот за скандалозниот живот на синот на Џо Бајден доби овации во Холивуд(ВИДЕО)

 

Публиката на затворената проекција на филмот „Мојот син Хантер“, кој раскажува за корупцијата во семејството на американскиот претседател Џо Бајден, со ентузијазам го поздрави објавувањето на филмот. Продуцентите и критичарите присутни на премиерата во Лос Анџелес го наградија делото со громогласен аплауз. 

 

Сценариото на филмот е напишано врз основа на истраги за тоа што се случува во семејството на шефот на Белата куќа. Некои од податоците наведени од авторите на филмот се земени од лаптопот на Хантер Бајден, кои завршија на Интернет.

Улогата на Хантер Бајден ја толкуваше ѕвездата од серијата „Луис“ Лоренс Фокс, а улогата на Џо, Џон Џејмс, кој глумеше во филмовите „Семејството Колби“ и „Династија“.

Онлајн премиерата на филмот, чиј трејлер веќе собра повеќе од четири милиони прегледи, е закажана за 7 септември. Нагласено е дека креаторите намерно сакале да го објават филмот два месеци пред изборите за конгресот во САД.

Според Mail Online, филмот е полн со провокативни секс сцени. Филмаџиите ги покажаа сите непристојности во кои претходно беше осуден синот на претседателот. Така, сцените на оргија со проститутки коии се дрогираат не останаа незабележани.

Во март оваа година руското министерство за одбрана објави податоци дека Хантер Бајден бил вклучен во финансирањето на американската програма за создавање биолошко оружје во Украина.

На почетокот на летото , се појави видео на кое се гледа како Хантер мери дрога и пуши крек под туш со проститутки. Се појавија и факти за несвесното плаќање на Џо Бајден за услугите за придружба на неговиот син.

Бајден Џуниор, исто така, се покажа дека е жесток обожавател на услугата Порнхаб: покрај тоа што синот на американскиот лидер со ентузијазам гледаше видеа со млади манекенки, наркомани и „милфови“, тој самиот снимал аматерски порно видеа со девојки со лесен морал.

 

 

Related posts

Leave a Comment

error: Content is protected !!