Свет

Џо Бајден обвинет за прдење за време на виртуелниот настан со гувернерот на Пенсилванија, Том Волф(ВИДЕО)

Интервју на Бајден-Волк

Бајден е обвинет за гласно прдење за време на кампањата во живо во средата.

Бајден се појави со гувернерот на Пенсилванија, Том Волф и како што зборуваше, се наслони на столот по што се слушна чуден шум.

Погледнете :

Следуваа бурни коментари на Твитер :

 

Related posts

Leave a Comment

error: Content is protected !!